התקשרו עכשיו: 050-7407632

על עצמי

צלם חתונות

שמי שגיא, בעל חברת wedding art. ציור ואמנות הם חלק בלתי נפרד ממני מאז שאני זוכר את עצמי.

אבי וסבי היו צלמים מוערכים, כך שטבעי היה שהאהבה לצילום תחלחל גם אלי.

מעבר ללימודי הצילום, למדתי גם אומנות וציור (סדנת אומן- הרמה הגבוהה ביותר) וכל אלו הגבירו אצלי

את האהבה לצילום ולצילום חתונות בפרט.

אני רואה זאת כזכות גדולה לתעד את היום המאושר בחייהם של זוג שמתחתן, ועושה זאת באהבה רבה

תוך גיוס כל הידע והכשרון שלי בתחום.

היכן ניתן למצוא צלם חתונות מומלץ ?

צלם חתונות מומלץ הוא ללא ספק איש המקצוע אשר יצליח להפוך את יום החתונה המיוחד שלכם לאירוע בלתי נשכח. הוא יצליח ליצור את התיעוד האידיאלי עבורכם לכל אותם הרגעים המיוחדים שירכיבו את החגיגה הייחודית שלכם. החל מהרגע הראשון אנו בחברת Wedding art נעשה את המירב על מנת שאתם תוכלו להיות בטוחים כי כל חיוך, צחוק וריקוד יתועדו בצורה האיכותית והמקצועית ביותר.

בעבר היינו פותחים מגזינים או דפי זהב על מנת למצוא אצלם חתונות מומלץ, אך כיום, בעידן הטכנולוגי העבודה היא הרבה יותר קלה. כל צלם מקצועי אשר מעוניין להציע את שירותיו לכם יכול להציג אתר אינטרנט אשר מכיל דוגמאות לעבודותיו השונות, הוכחות לניסיונו ולסגנונות הצילום בהם הוא מתמחה.

במידה ומצאתם צלם חתונות אשר משאיר עליכם רושם טוב, הרי שהשלב הבא יהיה פגישה אישית. בעולם האינטרנטי אנשים רבים בוחרים לשכור את הצלם עוד לפני שניהלו עימו שיחה עמוקה ורצינית. זכרו כי זו ההזדמנות שלכם להבין מי האדם אשר יהיה אחראי על התיעוד הנצחי של היום המאושר שלכם. זהו המקום לבצע תיאום ציפיות בכל הנוגע לתמונות ולסרטונים בהם אתם מעוניינים, לבחור את סגנון הצילום המועדף ולסגור חבילת צילום אשר עונה על הצרכים שלכם. שימו לב כי הצלם אכן מתייחס לבקשותיכם ברצינות ויהיה מוכן לעשות את המאמץ הנוסף על מנת שאתם תוכלו לזכות בתמונות הטובות ביותר.

בחרו את הסגנון המתאים לכם

בוודאי שמתם לב, בשנים האחרונות סגנונות הצילום החלו לחצות גבולות, וכעת גם אתם יכולים ליהנות מאלבום חתונה מעוצב אשר צולם בסגנון ייחודי. בעבר סגנון הצילום הנפוץ כלל צילומים מבוימים בעיקר, לעומת זאת, כיום הסגנון הנפוץ יותר הוא התיעודי. זה מאפשר את תפיסה של רגעים מדויקים בפריים בלתי נשכח. תוכלו להוסיף גם צילומים מבוימים בסגנון אומנותי יותר, כך שכל תמונה תראה כאילו ונלקחה ממגזין אופנה בינלאומי. אנו בחברת Wedding art נשמח לעמוד לצדכם ביום החגיגי והמרגש הזה וליצור בעבורכם את התיעוד הנצחי של היום המאושר בחייכם.

שריינו לכם מקום
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

אנא השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בגוגל