התקשרו עכשיו: 050-7407632

על עצמי

צלם חתונות

שמי שגיא, בעל חברת wedding art. ציור ואמנות הם חלק בלתי נפרד ממני מאז שאני זוכר את עצמי.

אבי וסבי היו צלמים מוערכים, כך שטבעי היה שהאהבה לצילום תחלחל גם אלי.

מעבר ללימודי הצילום, למדתי גם אומנות וציור (סדנת אומן- הרמה הגבוהה ביותר) וכל אלו הגבירו אצלי

את האהבה לצילום ולצילום חתונות בפרט.

אני רואה זאת כזכות גדולה לתעד את היום המאושר בחייהם של זוג שמתחתן, ועושה זאת באהבה רבה

תוך גיוס כל הידע והכשרון שלי בתחום.

חבילת צילום לחתונה – מה היא כוללת ?

בחירה של חבילת צילום לחתונה שלכם היא הדרך הנכונה ביותר ליצור את המזכרת המושלמת מאירוע בלתי נשכח. החבילות יכולות להשתנות בין צלמים שונים, אך יהיה עליכם להישאר מרוכזים ולשקול בכובד ראש אילו מבין החבילות המוצעות לכם היא הרלוונטית ביותר.

חבילת צילום לחתונה היא עניין רציני ומורכב שיש לשקול בכובד ראש. צלמים רבים יכולים להציע לכם חבילות צילום שונות ומגוונות. אך זוהי בדיוק הנקודה בה יהיה עליכם לבחון כל שורה בחוזה ולשקול בזהירות מה בדיוק אתם צריכים. רוב החבילות הבסיסיות והכלליות כוללות בן השאר:

  • צלם סטילס – אין חתונה בלי תמונות, את זה כולנו כבר יודעים. השאלה כעת היא לכמה צלמי סטילס אתם זקוקים. התשובה לכך תלויה בכמות המוזמנים שלכם לחתונה, זאת לצד הרצון שלכם לתעד את אותה ההתרחשות, כמו החופה, ממספר זוויות.
  • סרט חתונה – בעבר אנשים היו מקבלים סרט ארוך של מספר שעות אשר כמעט ולא עבר עריכה. זוגות רבים מצאו את עצמם לא צופים בו כלל. כיום המגמה היא יצירה של סרט חתונה באורך של כשעה. חשוב לזכור כי סרטון זה דורש עריכה מקצועית, על כן שימו לב כי הצלם בו אתם בוחרים יכול לבצע עבודה זו בצורה מקצועית.
  • אלבום חתונה – החבילות לרוב כוללות גם יצירה של אלבום חתונה מעוצב. בקשו מהצלם לראות אופציות שונות לגימור של האלבום. זה המקום שלכם לתת דגשים לצלם בנוגע להעדפותיכם בעיצוב והגימור של האלבום שתקבלו.

מה חשוב יותר, איכות או כמות?

בשעה שאתם מתלבטים בנוגע לבחירת צלם חתונות וכן חבילת הצילום לחתונה שלכם וכן בנוגע, חשוב לזכור כי האיכות של התמונות היא ככל הנראה משמעותית יותר מכמות התמונות והאופציות השונות שהחבילה כוללת. יום החתונה שלכם לא יחזור על עצמו ועל כן ישנה חשיבות מיוחדת ביצירת המזכרת המושלמת מהאירוע השמח הזה. אנו בחברת Wedding Art שמחים להציע בפניכם חבילות צילום שונות אשר יצליחו לענות על הדרישות והצרכים שלכם הצורה הטובה ביותר. יחד נוכל גם ליצור חבילת צילום מיוחדת אשר מותאמת לכם באופן אינדיבידואלי.

שריינו לכם מקום
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

אנא השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בגוגל