התקשרו עכשיו: 050-7407632

על עצמי

צלם חתונות

שמי שגיא, בעל חברת wedding art. ציור ואמנות הם חלק בלתי נפרד ממני מאז שאני זוכר את עצמי.

אבי וסבי היו צלמים מוערכים, כך שטבעי היה שהאהבה לצילום תחלחל גם אלי.

מעבר ללימודי הצילום, למדתי גם אומנות וציור (סדנת אומן- הרמה הגבוהה ביותר) וכל אלו הגבירו אצלי

את האהבה לצילום ולצילום חתונות בפרט.

אני רואה זאת כזכות גדולה לתעד את היום המאושר בחייהם של זוג שמתחתן, ועושה זאת באהבה רבה

תוך גיוס כל הידע והכשרון שלי בתחום.

צלם חתונות מומלץ וסגנונות צילום

המלצות הן תמיד דבר טוב במיוחד כאשר הדבר נוגע ליום החתונה. צלם חתונות מומלץ הוא צלם אשר עשה את עבודתו כהלכה עבור אדם שאתם סומכים עליו וסביר להניח שגם אתם תיהנו מן העבודה שלו. טרם הבחירה חשוב להבין את סגנון הצילום בו הנכם מעוניינים. כמו שלכל סופר יש את סגנון הכתיבה שלו ולכל צייר יש את סגנון הציור שלו, כך גם לכל צלם יש את סגנון הצילום הייחודי לו. ישנם כמה סגנונות מוגדרים וספציפיים אותם כדאי שתכירו, כאשר כל צלם מוסיף לסגנונות אלה את הטאצ' הייחודי שלו.

 

דוגמה לעבודה של צלם חתונות מומלץ

 

להלן מספר סגנונות צילום נפוצים :

  • צילום חתונה מסורתי – סגנון המאופיין ברשמיות ופורמליות. הצלם ממקם את הזוג מול המצלמה ומביים אותם על מנת לקבל את התמונה הטובה ביותר. הצילום אינו ספונטני וכולל בעיקר תמונות בהן הזוג מביט למצלמה.
  • צילום עכשווי – מאופיין בגישה נינוחה ורגועה יותר. ההתערבות של הצלם היא מועטה וזה מאפשר לזוג להרגיש ספונטניים. לצד זאת ניתן לקבל הכוונה מהצלם בתמונות של רגעים חשובים אשר יתנו גם מימד של רשמיות לאלבום.
  • צילום בסגנון תיעודי – ממש כמו בסרט תיעודי כך גם הצלם עוקב אחריכם בכל דקה ביום המאושר בחייכם. לאחר זמן מסוים תפסיקו להרגיש בנוכחותו של הצלם והדבר יצור אינספור רגעים ספונטניים מול המצלמה. אמנם השליטה על התוצאה הסופית היא מועטה אך אלבום זה מבטיח תיעוד של רגעים מפתיעים.
  • צילום אומנותי – צילום מחושב ומעוצב המזכיר מגזין אופנה. על הזוג לאהוב להצטלם ולהיות קשוב להוראותיו של הצלם. לא כל אחד מסוגל לעשות זאת אך עבודה מחושבת ומדוקדקת מצד הצלם תוציא תמונות מיוחדות ומלוטשות במיוחד.

 

Wedding Art – הצילום האומנותי שלך

Wedding Art מתמחים בסגנון הצילום האומנותי וישמחו להעניק לאלבום התמונות שלכם מראה יוצא דופן, כזה הזועק איכות ללא פשרות וסטייל של צילומי אופנה מבית מגזינים מובילים. ניתן כמובן לבצע גם סגנונות צילום אחרים ומתונים יותר אך אם ברצונכם לקבל אלבום ברמה אחת מומלץ ללכת על הצילום האומנותי של Wedding Art.

שריינו לכם מקום
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

אנא השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בגוגל