התקשרו עכשיו: 050-7407632

על עצמי

צלם חתונות

שמי שגיא, בעל חברת wedding art. ציור ואמנות הם חלק בלתי נפרד ממני מאז שאני זוכר את עצמי.

אבי וסבי היו צלמים מוערכים, כך שטבעי היה שהאהבה לצילום תחלחל גם אלי.

מעבר ללימודי הצילום, למדתי גם אומנות וציור (סדנת אומן- הרמה הגבוהה ביותר) וכל אלו הגבירו אצלי

את האהבה לצילום ולצילום חתונות בפרט.

אני רואה זאת כזכות גדולה לתעד את היום המאושר בחייהם של זוג שמתחתן, ועושה זאת באהבה רבה

תוך גיוס כל הידע והכשרון שלי בתחום.

צלמי חתונות במרכז

צלמי חתונות במרכז הם צלמים עסוקים, בעיקר הטובים שבהם. אזור המרכז הוא אזור שוקק בצעירים ובזוגות אשר מעוניינים להתחתן, כאשר גם אנשים רבים מחוץ למרכז נוטים להגיע לאזור זה על מנת ליהנות מן האולמות המפוארים וגני האירועים המרהיבים שיש למקום להציע. צלמי חתונות במרכז הם חלק בלתי נפרד מן החתונה ותפקידם להתמזג בקרב האורחים והרוקדים ברחבה בצורה מושלמת כך שלא ירגישו בהם והקהל יוכל להתנהג בחופשיות וטבעיות. הדבר יקל על הצלמים להוציא תמונות אותנטיות ולתפוס את רגעי האושר והשמחה הטהורים והאמתיים ביותר המתפרצים ללא הכנה מוקדמת לאורך יום החתונה.

 

עבודת אומנות של צלמי חתונות במרכז

יום עם צלמי חתונות במרכז

את יום החתונה תעבירו לא רק לצד בן או בת זוגתכם אלא גם לצידו של הצלם שבחרתם לתהליך. הצלם יהיה שם אתכם מן הרגע שתצאו מדלת הבית ועד לרגע שתצאו שמחים ומאושרים דרך דלתות האולם. הצילומים יעקבו אחרי הכלה כאשר היא נמצאת בסלון הכלות ומקבלת טיפול מדויק של המאפרת ומעצבת השיער, כאשר בחוץ ממתין החתן בהתרגשות לרגע בו יראה את אשתו לעתיד. רגע המפגש ביניהם הוא רגע מרגש ועוצמתי אשר הופך לאחד השיאים של צילום הקליפ.

משם יצאו החתן והכלה לנסיעות השונות בדרך לאולם, שם תתחיל החגיגה הגדולה. ברוב המקרים את צילומי החוץ מומלץ לבצע ביום אחר על מנת לא להיות מוגבלים בזמן ולאפשר לצלם להוציא את המיטב מיום הצילומים.

בנוסף לתמונות הסטילס יסתובבו גם צלמי וידאו בין האורחים כאשר בנוסף ניתן להוסיף צילומי רחף אשר יוסיפו מימד מרשים לסרטון הסופי.

 

יש תאריך חתונה, יש Wedding Art

כבר ביום בו החלטתם על תאריך חתונה הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולשמוע על האפשרויות השונות אותם נשמח להציע לכם ב-Wedding Art. אנו מתמחים בצילום אומנותי של חתונות, צילום המאופיין בגישה חדשה יצירתית ומתקדמת לצילום. עם אלמנטים הלקוחים מעולם אומנויות הצילום גם אתם תוכלו לקבל אלבום שנראה כאילו נלקח ממגזין אופנה יוקרתי.

שריינו לכם מקום
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

אנא השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בגוגל