התקשרו עכשיו: 050-7407632

על עצמי

צלם חתונות

שמי שגיא, בעל חברת wedding art. ציור ואמנות הם חלק בלתי נפרד ממני מאז שאני זוכר את עצמי.

אבי וסבי היו צלמים מוערכים, כך שטבעי היה שהאהבה לצילום תחלחל גם אלי.

מעבר ללימודי הצילום, למדתי גם אומנות וציור (סדנת אומן- הרמה הגבוהה ביותר) וכל אלו הגבירו אצלי

את האהבה לצילום ולצילום חתונות בפרט.

אני רואה זאת כזכות גדולה לתעד את היום המאושר בחייהם של זוג שמתחתן או לתעד אירועי חברה וכנסים,

ועושה זאת באהבה רבה

תוך גיוס כל הידע והכישרון שלי בתחום.

צילום כנסים ואירועי חברה

צילום כנסים ואירועי חברה,צילום אירועים עסקיים וטקסים, דורשים צלם מקצועי בעל ניסיון ומיומנות באירועים כגון אלו. ניסיון ומקצועיות כאלו, נרכשו על ידי WEDDING ART במהלך השנים האחרונות, שנים בהם עסקנו בצילום אירועים שונים, כולל צילום שמחות משפחתיות וכמובן, צילום כנסים ואירועי חברה שונים.

צילום כנסים ואירועי חברה,בדומה לצילום חתונות,מצריך לשים דגש על השלבים השונים של האירוע העסקי ועל האלמנטים הקיימים בו. למשל- צילום כנסים ואירועי חברה כוללים שלב של קבלת פנים,בו ניתן לצלם את עובדי החברה ברגעים ספונטניים ומרגשים. כמו כן בצילום כנסים ואירועי חברה, חשוב לצלם גם את האלמנטים הקשורים לחברה ולחברת ההפקה של האירוע ואת הסביבה והאווירה הכללית של האירוע.

צילום כנסים ואירועי חברה כוללים לרוב גם שלב של נאומים, בו חשוב כמובן לצלם תמונות איכותיות של כל נואם, מזוויות שונות וגם את הקהל.

בכנסים ואירועי חברה מושקעים משאבים וכסף רב שהחברה השקיעה על מנת להפיק את האירוע ולכן חשוב מאוד שצילום כנסים ואירועי חברה יבוצע על ידי צלם מקצועי ומנוסה, כדי להפיק תמונות איכותיות מהאירוע וגם כדי שהצילום ייתן כיסוי טוב למהלך האירוע כולו, זאת משום שצילום כנסים ואירועי חברה, דורש הפקת תמונות טובות ואיכותיות, שיוכלו לשמש את החברה לאחר מכן למטרות שונות, כגון- פרסום בעיתונות, שיווק,פרסום באתר האינטרנט של החברה, הכנת סרטונים,מצגות וכו'.

צילום כנסים ואירועי חברה על ידי WEDDING ART-

צילום כנסים ואירועי חברה, צילום אירועים רשמיים, צילום כנסים, צילום טקסים- על ידי WEDDING ART ייתן לכם את הביטחון שתוכלו לקבל תוצרים מקצועיים ואיכותיים,באופן מקצועי,באדיבות ובתודעת שירות גבוהה, זאת מכיוון שהניסיון שצברנו במהלך השנים בצילום אירועים שונים,כולל צילום אירועים משפחתיים ואישיים, כגון צילום חתונות, תרם רבות גם לניסיון ולמיומנות בצילום אירועים רשמיים, שגם בהם צברנו כבר ניסיון רב ולזאת מתווסף גם שימוש בציוד צילום מקצועי, כולל ציודים נוספים לגיבוי מושלם במהלך יום הצילומים, על כל מקרה שלא יבוא, לכן, כפי שנאמר, צילום האירוע על ידי WEDDING ART ייתן לכם את השקט והביטחון לגבי קבלת תוצר איכותי ומרשים.

לפרטים נוספים והזמנות ניתן ליצור קשר בטלפון- 0507407632

שריינו לכם מקום
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

אנא השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בגוגל