התקשרו עכשיו: 050-7407632

על עצמי

צלם חתונות

שמי שגיא, בעל חברת wedding art. ציור ואמנות הם חלק בלתי נפרד ממני מאז שאני זוכר את עצמי.

אבי וסבי היו צלמים מוערכים, כך שטבעי היה שהאהבה לצילום תחלחל גם אלי.

מעבר ללימודי הצילום, למדתי גם אומנות וציור (סדנת אומן- הרמה הגבוהה ביותר) וכל אלו הגבירו אצלי

את האהבה לצילום ולצילום חתונות בפרט.

אני רואה זאת כזכות גדולה לתעד את היום המאושר בחייהם של זוג שמתחתן או לתעד אירועי חברה וכנסים,

ועושה זאת באהבה רבה

תוך גיוס כל הידע והכישרון שלי בתחום.

צילום כנסים

כל חברה או ארגון, מקיימים מפעם לפעם כנס כלשהו, בהשתתפות עובדי החברה או לקוחותיה ולרוב החברה מחפשת לשכור לשם כך צלם שמתמחה בצילום כנסים, כדי שיוכל לספק לה תוצרים מקצועיים ואיכותיים.

צילום כנסים הוא תחום שדורש צלם בעל ניסיון ומיומנות ספציפיים שרכש לשם כך. צילום כנס הוא לא עניין שניתן לזלזל בו ולהסתפק באורח שיצלם עם הטלפון שלו, מכיוון שצילום כנסים דורש מהצלם לשים לב לכל שלבי הכנס ולתעד כל שלב בצורה טובה ומקצועית. שלבים שונים האופייניים בכנס הם-

שלב קבלת הפנים- בו ניתן לצלם את האורחים ועובדי החברה ברגעים ספונטניים ומרגשים.

צילומי אוירה כלליים- צלם כנסים יצלם גם את המקום עצמו, את האווירה הכללית והמקום בכללותו וישלב בתמונות גם אלמנטים מייצגים של החברה עצמה או של חברת ההפקה של האירוע.

שלב הנאומים-  צילום כנסים כולל כמובן גם צילום של כל דובר ונואם, באיכות טובה ומזוויות שונות.

צלם מקצועי לצילום כנסים – מדוע זה חשוב?

צילום כנסים ואירועי חברה, שונים מצילום אירועים פרטיים ומשפחתיים, כגון צילום חתונות, בכך שצילום אירוע משפחתי, מטרתו היא להשאיר למשפחה תיעוד איכותי ומרגש, לעומת צילום אירועים רשמיים כגון כנסים ואירועי חברה, אשר בהם ישנן מטרות נוספות שצלם כנסים טוב צריך לתת את הדעת עליהן.

הצילומים של הכנס או אירוע החברה, משמשים גם למטרות נוספות, כגון- לפרסום באתר האינטרנט של החברה, פרסום בעיתונות, יחסי ציבור, הכנת מצגות ועוד. לכן לא ניתן לתת את המלאכה של צילום כנסים לצלם חובב או אורח כלשהוא, מכיוון שהוא לא יספק תוצאות ברמה נדרשת לכל המטרות הללו שהוזכרו.

צילום כנסים על ידי WEDDING ART – הבחירה הנכונה

כפי שנאמר- צילום כנסים משמש למטרות רבות מעבר למזכרת בלבד מהאירוע, דבר שמחייב צלם מנוסה ומקצועי בתחומים הללו שהוזכרו ושיכול לתת תוצר איכותי שישמש לאותן מטרות-  פרסום, יח"צ, אתר האינטרנט, עיתונות, סרטונים, מצגות וכדומה. ניסיוני הרב בצילום אירועים, כולל באירועים כמו חתונות, אשר כוללות אלמנטים דומים מאוד לצילום אירועים רשמיים וגם כמובן צילום כנסים ואירועי חברה, יחד עם העובדה שאני משתמש רק בציוד המקצועי ביותר, כולל ציודים נוספים לגיבוי מלא, למקרה של תקלה, נותנים לכם את השקט והביטחון בקבלת התוצרים האיכותיים הנדרשים שיוכלו לשמש את החברה לכל מטרה שהיא.

לפרטים נוספים והזמנות-

שגיא 050-7407632                                                        

 

צילום כנסים ואירועי חברה

צילום כנסים ואירועי חברה,צילום אירועים עסקיים וטקסים, דורשים צלם מקצועי בעל ניסיון ומיומנות באירועים כגון אלו. ניסיון ומקצועיות כאלו, נרכשו על ידי WEDDING ART במהלך השנים האחרונות, שנים בהם עסקנו בצילום אירועים שונים, כולל צילום שמחות משפחתיות וכמובן, צילום כנסים ואירועי חברה שונים.

צילום כנסים ואירועי חברה,בדומה לצילום חתונות,מצריך לשים דגש על השלבים השונים של האירוע העסקי ועל האלמנטים הקיימים בו. למשל- צילום כנסים ואירועי חברה כוללים שלב של קבלת פנים,בו ניתן לצלם את עובדי החברה ברגעים ספונטניים ומרגשים. כמו כן בצילום כנסים ואירועי חברה, חשוב לצלם גם את האלמנטים הקשורים לחברה ולחברת ההפקה של האירוע ואת הסביבה והאווירה הכללית של האירוע.

צילום כנסים ואירועי חברה כוללים לרוב גם שלב של נאומים, בו חשוב כמובן לצלם תמונות איכותיות של כל נואם, מזוויות שונות וגם את הקהל.

בכנסים ואירועי חברה מושקעים משאבים וכסף רב שהחברה השקיעה על מנת להפיק את האירוע ולכן חשוב מאוד שצילום כנסים ואירועי חברה יבוצע על ידי צלם מקצועי ומנוסה, כדי להפיק תמונות איכותיות מהאירוע וגם כדי שהצילום ייתן כיסוי טוב למהלך האירוע כולו, זאת משום שצילום כנסים ואירועי חברה, דורש הפקת תמונות טובות ואיכותיות, שיוכלו לשמש את החברה לאחר מכן למטרות שונות, כגון- פרסום בעיתונות, שיווק,פרסום באתר האינטרנט של החברה, הכנת סרטונים,מצגות וכו'.

צילום כנסים ואירועי חברה על ידי WEDDING ART-

צילום כנסים ואירועי חברה, צילום אירועים רשמיים, צילום כנסים, צילום טקסים- על ידי WEDDING ART ייתן לכם את הביטחון שתוכלו לקבל תוצרים מקצועיים ואיכותיים,באופן מקצועי,באדיבות ובתודעת שירות גבוהה, זאת מכיוון שהניסיון שצברנו במהלך השנים בצילום אירועים שונים,כולל צילום אירועים משפחתיים ואישיים, כגון צילום חתונות, תרם רבות גם לניסיון ולמיומנות בצילום אירועים רשמיים, שגם בהם צברנו כבר ניסיון רב ולזאת מתווסף גם שימוש בציוד צילום מקצועי, כולל ציודים נוספים לגיבוי מושלם במהלך יום הצילומים, על כל מקרה שלא יבוא, לכן, כפי שנאמר, צילום האירוע על ידי WEDDING ART ייתן לכם את השקט והביטחון לגבי קבלת תוצר איכותי ומרשים.

לפרטים נוספים והזמנות ניתן ליצור קשר בטלפון- 0507407632

צילום כנס חברה עם Wedding Art

צילום כנסים ותערוכות

צילום כנסים הוא תחום שמעורר אצל רוב האנשים אסוציאציה של משהו מונוטוני, קצת משעמם, אנשים יושבים ושומעים הרצאות – כמה מאתגר זה כבר יכול להיות?

אבל אנחנו בחברת wedding art יודעים, שלעבוד בצילום כנסים זה הרבה יותר מכך. אז רגע לפני שאתם בוחרים צלם לכנס שלכם, קחו כמה רגעים כדי להכיר את העולם המעניין של צילום כנסים.

צילום כנסים – ככה עושים את זה נכון

להכיר את הלקוח זה החלק הכי חשוב בהכנות לקראת העבודה. לדעת מה הלקוח שלכם בדיוק רוצה, איזה סגנון צילום הוא אוהב, מה הוא מצפה לקבל, מתי וכמה. כל המידע הזה מאפשר לצלמי כנסים מקצועיים לבחור את הציוד המתאים, להתכונן בצורה אופטימלית מתוך הבנה לגבי אופן התנהלות האירוע, רגעים חשובים שאסור לפספס, אורחים חשובים שחייבים לתעד ולא פחות חשוב – כמה אנשי צוות צילום צריכים להיות בשטח.

אם הלקוח מתמודד עם תקציב מוגבל, אפשר לצמצם בצוות הצילום ולהביא יותר מצלמות, כדי להשתמש במצלמה המתאימה לרגעים שונים ולספק ללקוח חווית שירות מדהימה לצד תוצרים נפלאים.

צילום כנסים הוא לא רק צילום, הוא גם כולל הקלטה איכותית של סאונד, כי הרי הדיבורים הם חלק חשוב בכל כנס. משום כך, צלמי כנסים מקצוענים, יודעים שצריך להגיע לפחות שעה לפני תחילת האירוע, להכין את הציוד ולבדוק שהוא תקין, לשמוע איך הסאונד מתקבל בהקלטה, להתחבר לקונסולת ההגברה של האירוע ולהבטיח הקלטה קולית מעולה.

תיאום בין הצלמים השונים לאורך האירוע חשוב לפחות כמו הקפדה על עבודה עם ציוד איכותי ולכן צלמי כנסים מקפידים בין היתר על תיאום מלא ותקשורת שוטפת ביניהם. עבודת צוות אופטימלית תכלול איש צוות אחד הפועל על תקן אחראי, או במאי, מגדיר את התפקידים של כל אחד מאנשי הצוות, מתוך ראיה של התמונה הכוללת והכרת צרכי הלקוח. התקשורת בין הצלמים נעשית בדרך כלל עם אוזניות קטנות, שלא מפריעות להקלטת הסאונד של הכנס ומאפשרות לצלמים להיות בקשר כל הזמן.

צילום איכותי בהתאמה אישית

צילום כנסים הוא עניין למקצוענים. אנחנו בחברת wedding art יודעים שצילום איכותי לכנס צריך לכלול גורמים רבים, שמהווים ביחד את חבילת השירות המושלמת עבורכם ולכן אנחנו מציעים את כל השירותים שיאפשרו לנו לתת לכם שירות מושלם.

התקשרו עכשיו למספר 050-7407632 כדי לקבוע פגישת היכרות ולקבל הצעת מחיר

שגיא בן יצחק - צילום כנסים ותערוכות מקצועי

 

צילום כנסים ואירועים

צילום כנסים ואירועים חייב להתבצע תוך שימת לב לפרטים הקטנים, מתוך ניסיון, עם צלמים מנוסים, שיודעים לאתר רגעים, אותם תוכלו לשלב גם בסרטוני תדמית לעסק שלכם. אנו בחברת wedding art יודעים, שצילום כנסים ואירועים הוא אחד החלקים הכי חשובים בהפקת האירוע ולכן החלטנו לחלוק אתכם את עשרת הדברות שלנו לצילום כנסים ואירועים.

צילום כנסים ואירועים – 10 הכללים לצילום מקצועי

 1. צילום אירועים וכנסים מחייב הכנה מוקדמת של צוות הצילום. זה מתבטא בעיקר בעריכת בירורים אודות הכנס, אופי האירוע, כמות המשתתפים, מיקום האירוע, ועוד.
 2. נוכחות – צלם חייב להיות בעל נוכחות, אבל באירועים וכנסים חשוב שהנוכחות תהיה מתונה ונעימה, שהצלמים יבינו את קוד ההתנהגות המקובל ויפעלו בהתאם.
 3. הקשבה – הקשבה ללקוח לפני תחילת העבודה היא שמאפשרת לצלמים להבין איך להתנהג, מה חשוב לצלם, איפה ומתי הכי חשוב להיות ועוד.
 4. היכרות – היכרות בסיסית עם דמויות המפתח בארגון, או באירוע, היא שתאפשר לצלמים שלנו להיות נוכחים ברגעים החשובים וללוות את האנשים שהארגון חפץ ביקרם.
 5. מהירות תגובה – דינמיות ועומס של התרחשויות, בין אטרקציות, הרצאות, אוכל וריקודים, הצלמים שלנו הם סופר עירניים, כדי להגיב מהר ולהיות תמיד בזמן הנכון ובמקום הנכון.
 6. תנועה – כדי לשמור על רמה נכונה של ערנות, הצלמים שלנו מקפידים להיות בתנועה כל הזמן, לזוז ממקום למקום ולא לפספס אף רגע חשוב.
 7. ציוד איכותי – אנחנו מקפידים לעבוד עם מצלמות מתקדמות וציוד איכותי, לערוך בדיקות תקינות לפני כל אירוע ולעשות הכל כדי שהציוד שלנו ישרת אתכם היטב לכל אורך האירוע.
 8. מחירים הוגנים –  אנחנו יודעים שמחירים נמוכים לא תמיד מאפשרים לתת שירות מעולה ולכן אנחנו מקפידים לתת לכם מחירים הוגנים המשקפים את איכות השירות.
 9. חוויית שירות – חשוב לנו לתת לכם חוויית שירות מלאה ולכן אנחנו זוכרים שהשירות לא מתחיל ונגמר בצילום האירוע אלא גם לפני האירוע וגם אחרי האירוע.
 10. התוצאה הסופית – אנחנו יודעים שזה מה שאתם הכי מחכים לו ולכם מקפידים על עמידה בזמנים, עמידה במילה ומתן התוצרים באיכות הגבוהה ביותר שיש.

צילום כנסים מקצועי שעומד לשירותכם בכל שלב

צילום כנסים ואירועים עם חברת wedding art מבטיח לכם חוויית שירות מלאה, חיובית, מקצועית ואמינה, עם צוות מיומן ומנוסה, ציוד מתקדם והמון אהבה למקצוע. צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ולקביעת פגישת היכרות ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

 

 

צילום כנסים ואירועים
שריינו לכם מקום
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

אנא השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

  קידום אתרים בצפון קידום אתרים בגוגל