התקשרו עכשיו: 050-7407632

על עצמי

צלם חתונות

שמי שגיא, בעל חברת wedding art. ציור ואמנות הם חלק בלתי נפרד ממני מאז שאני זוכר את עצמי.

אבי וסבי היו צלמים מוערכים, כך שטבעי היה שהאהבה לצילום תחלחל גם אלי.

מעבר ללימודי הצילום, למדתי גם אומנות וציור (סדנת אומן- הרמה הגבוהה ביותר) וכל אלו הגבירו אצלי

את האהבה לצילום ולצילום חתונות בפרט.

אני רואה זאת כזכות גדולה לתעד את היום המאושר בחייהם של זוג שמתחתן או לתעד אירועי חברה וכנסים,

ועושה זאת באהבה רבה

תוך גיוס כל הידע והכישרון שלי בתחום.

צילום כנסים-צילום אירועי חברה

צילום כנסים

כל חברה או ארגון, מקיימים מפעם לפעם כנס כלשהו, בהשתתפות עובדי החברה או לקוחותיה ולרוב החברה מחפשת לשכור לשם כך צלם שמתמחה בצילום כנסים, כדי שיוכל לספק לה תוצרים מקצועיים ואיכותיים.

צילום כנסים הוא תחום שדורש צלם בעל ניסיון ומיומנות ספציפיים שרכש לשם כך. צילום כנס הוא לא עניין שניתן לזלזל בו ולהסתפק באורח שיצלם עם הטלפון שלו, מכיוון שצילום כנסים דורש מהצלם לשים לב לכל שלבי הכנס ולתעד כל שלב בצורה טובה ומקצועית. שלבים שונים האופייניים בכנס הם-

שלב קבלת הפנים- בו ניתן לצלם את האורחים ועובדי החברה ברגעים ספונטניים ומרגשים.

צילומי אוירה כלליים- צלם כנסים יצלם גם את המקום עצמו, את האווירה הכללית והמקום בכללותו וישלב בתמונות גם אלמנטים מייצגים של החברה עצמה או של חברת ההפקה של האירוע.

שלב הנאומים-  צילום כנסים כולל כמובן גם צילום של כל דובר ונואם, באיכות טובה ומזוויות שונות.

צלם מקצועי לצילום כנסים- מדוע זה חשוב?

צילום כנסים ואירועי חברה, שונים מצילום אירועים פרטיים ומשפחתיים, כגון צילום חתונות, בכך שצילום אירוע משפחתי, מטרתו היא להשאיר למשפחה תיעוד איכותי ומרגש, לעומת צילום אירועים רשמיים כגון כנסים ואירועי חברה, אשר בהם ישנן מטרות נוספות שצלם כנסים טוב צריך לתת את הדעת עליהן.

הצילומים של הכנס או אירוע החברה, משמשים גם למטרות נוספות, כגון- לפרסום באתר האינטרנט של החברה, פרסום בעיתונות, יחסי ציבור, הכנת מצגות ועוד. לכן לא ניתן לתת את המלאכה של צילום כנסים לצלם חובב או אורח כלשהוא, מכיוון שהוא לא יספק תוצאות ברמה נדרשת לכל המטרות הללו שהוזכרו.

צילום כנסים על ידי WEDDING ART – הבחירה הנכונה

כפי שנאמר- צילום כנסים משמש למטרות רבות מעבר למזכרת בלבד מהאירוע, דבר שמחייב צלם מנוסה ומקצועי בתחומים הללו שהוזכרו ושיכול לתת תוצר איכותי שישמש לאותן מטרות-  פרסום, יח"צ, אתר האינטרנט, עיתונות, סרטונים, מצגות וכדומה. ניסיוני הרב בצילום אירועים, כולל באירועים כמו חתונות, אשר כוללות אלמנטים דומים מאוד לצילום אירועים רשמיים וגם כמובן צילום כנסים ואירועי חברה, יחד עם העובדה שאני משתמש רק בציוד המקצועי ביותר, כולל ציודים נוספים לגיבוי מלא, למקרה של תקלה, נותנים לכם את השקט והביטחון בקבלת התוצרים האיכותיים הנדרשים שיוכלו לשמש את החברה לכל מטרה שהיא.

לפרטים נוספים והזמנות-

שגיא 050-7407632                                                        

שריינו לכם מקום
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

אנא השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בגוגל