התקשרו עכשיו: 050-7407632

על עצמי

צלם חתונות

שמי שגיא, בעל חברת wedding art. ציור ואמנות הם חלק בלתי נפרד ממני מאז שאני זוכר את עצמי.

אבי וסבי היו צלמים מוערכים, כך שטבעי היה שהאהבה לצילום תחלחל גם אלי.

מעבר ללימודי הצילום, למדתי גם אומנות וציור (סדנת אומן- הרמה הגבוהה ביותר) וכל אלו הגבירו אצלי

את האהבה לצילום ולצילום חתונות בפרט.

אני רואה זאת כזכות גדולה לתעד את היום המאושר בחייהם של זוג שמתחתן, ועושה זאת באהבה רבה

תוך גיוס כל הידע והכשרון שלי בתחום.

צילומי ילדים ומשפחה

צילומי ילדים ומשפחה הוא זמן האיכות המשפחתי המושלם עבורכם. כולם צוחקים יחד, נהנים מהאוויר הצח (במידה ואתם מעוניינים בצילומי חוץ) ופשוט לומדים להעריך אחד את השני מחדש. זוהי ההזדמנות שלכם ליצור את התמונות הבלתי נשכחות, בעזרתן תוכלו ליצור אלבומי משפחה, לוחות שנה ומתנות לקרובים משפחה יקרים. יום הצילומים יהיה ללא ספק הרבה מעבר לתמונות נפלאות, הוא מבטיח לכם חוויה מיוחדת שמתאימה בדיוק מושלם לאופי של המשפחה שלכם.

צילומי ילדים ומשפחה

טיפים לקראת יום צילומי ילדים ומשפחה

יום הצילומים הינו יום מיוחד ומרגש ויכול להיות החוויה המשפחתית האידיאלית עבורכם ליום פנוי. לקראת יום צילומי ילדים ומשפחה אנו ממליצים לנקוט בצעדים הבאים:

  • נהלו שיחה רצינית עם הילדים וכל המשתתפים ביום הצילומים. חשוב לוודא כי הם מבינים לאן הם מגיעים ומה מצופה מהם. שתפו איתם את הצילומים מתיק העבודות של הצלם, כך שידעו מה מצפה להם.
  • וודאו כי הילדים, ואתם, מגיעים אחרי מנוחה וארוחה טובה אך לא כבדה מידי. כך תוכלו להיות רעננים ולא עצבניים מרעב או עייפות במהלך יום הצילומים.
  • בצעו תיאום ציפיות עם הצלם בנוגע לסוג הצילומים אשר ברצונכם לעשות. משחקים בסטודיו, בחוץ או כל דבר אחר שעולה לראשכם. כך תוכלו לוודא כי הצלם יהיה מוכן מבחינה לוגיסטית לצילומים.

בוק משפחתי מרהיב

העולם הדיגיטלי של היום הוביל אותנו למצב בו אנו נוטים לתעד כל תנועה וחגיגה בתמונות נפלאות. אך אם תשימו לב, התמונות הללו אמנם מנציחות רגעים מיוחדים, אך לרוב מישהו תמיד חסר בהן, בן המשפחה שאחראי על הצילום. התאורה לא תמיד תהיה אידיאלית ומישהו תמיד יהיה בפיג'מה האהובה עליו עם הכתם ועיניים חצי עצומות. על מנת ליצור את התמונות הטובות ביותר תוכלו ליהנות מיום צילומים חוויתי אשר ינציח אתכם בבוק משפחתי מרהיב.

אנו בחברת Wedding Art נשמח לעזור לכם להנציח רגע יקר עם האנשים האהובים בסט התמונות המחמיאות והמיוחדות מכל. אנו מתחייבים לאיכות הגבוהה ביותר ונעשה את המירב על מנת שתוכלו לקבל את התמונות המושלמות ביותר.

שריינו לכם מקום
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

אנא השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בגוגל