התקשרו עכשיו: 050-7407632

על עצמי

צלם חתונות

שמי שגיא, בעל חברת wedding art. ציור ואמנות הם חלק בלתי נפרד ממני מאז שאני זוכר את עצמי.

אבי וסבי היו צלמים מוערכים, כך שטבעי היה שהאהבה לצילום תחלחל גם אלי.

מעבר ללימודי הצילום, למדתי גם אומנות וציור (סדנת אומן- הרמה הגבוהה ביותר) וכל אלו הגבירו אצלי

את האהבה לצילום ולצילום חתונות בפרט.

אני רואה זאת כזכות גדולה לתעד את היום המאושר בחייהם של זוג שמתחתן, ועושה זאת באהבה רבה

תוך גיוס כל הידע והכשרון שלי בתחום.

צלם חתונות בצפון

לא כל צלם חתונות בצפון יתן לכם את אותה תמורה שתקבלו מצלם המסוגל לבצע צילום אומנותי. כל צילום הוא סוג של אומנות אך כמו בכל תחום גם כאן יש צלמים חובבים, צלמים מקצועיים וצלמים שהם אמנים. בעוד הצלם המקצועי מכיר את התיאוריה של הצילום ומחזיק בציוד איכותי ומתקדם הרי שהצלם האומנותי לוקח את הדבר צעד אחד קדימה. הצלם האומנותי ניחן בחוש לאומנות ויופי, כישרון מולד המאפשר לו לראות את הקומפוזיציה המושלמת בעיני ראשו, קומפוזיציה מקורית ויוצאת דופן שמגיעה אליו ברגע של השראה. אלו הם דברים שלא ניתן ללמוד לכן צלמים מסוג זה הם נדירים ביותר ובמידה ומצאם אחד כזה – בידקו האם הוא פנוי ביום החתונה שלכם.

 

עבודה של צלם חתונות בצפון

 

צלם חתונות בצפון – כך תעשו צילום אומנותי

נושא הצילום האומנותי לא מדבר לכל אחד. על הזוג להיות עם ראש פתוח, אהבה לאומנות ורצון לקבל תוצר שונה ומיוחד. אם גם לכם נמאס מן הצילומים הבנאליים והסטנדרטיים שאתם רואים בכל חתונה שוב ושוב – זה הזמן לחפש צלם אמנותי. כיצד תיצרו את הצילום האומנותי הטוב ביותר ?

  • ביחרו בצלם שהוא אמן בנפשו. אדם שבשבילו הצילום איננו רק תחביב או עבודה. הצילום צריך להיות האהבה שלו והדרך שלו לבטא את עצמו ואת כישרונו.
  • וודאו כי יש כימיה טובה בינכם ובין הצלם. אם הצלם יבין אתכם ואת הסיפור הייחודי שלכם הוא יוכל להעניק לכם תמונות אותנטיות המספרות את הסיפור האישי שלכם.
  • בדקו שהצלם משתמש בציוד חדשני ואיכותי לצד תוכנות עריכה מתקדמות
  • שימרו על ראש פתוח, היו מוכנים ללכת על רעיונות מקוריים ויוצאי דופן כמו שימוש בחפצים מיוחדים או לוקיישנים בלתי צפויים

 

אלבום שאין דומה לו

הצילום האומנותי של Wedding Art מבטיח לספק לכם אלבום שאין דומה לו. מנהל החברה שגיא בן יצחק מביא את כל הידע, הניסיון וההשכלה האומנותית שרכש לכדי יצירת אמנות אשר מוגשת לזוג בתום התהליך. צילום וידאו לצד צילומי סטילס ייחודיים, עריכה אישית וטכניקות הלקוחות מעולם אומנות הצילום יהפכו את אלבום החתונה שלכם למושלם.

שריינו לכם מקום
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

אנא השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בגוגל