התקשרו עכשיו: 050-7407632

על עצמי

צלם חתונות

שמי שגיא, בעל חברת wedding art. ציור ואמנות הם חלק בלתי נפרד ממני מאז שאני זוכר את עצמי.

אבי וסבי היו צלמים מוערכים, כך שטבעי היה שהאהבה לצילום תחלחל גם אלי.

מעבר ללימודי הצילום, למדתי גם אומנות וציור (סדנת אומן- הרמה הגבוהה ביותר) וכל אלו הגבירו אצלי

את האהבה לצילום ולצילום חתונות בפרט.

אני רואה זאת כזכות גדולה לתעד את היום המאושר בחייהם של זוג שמתחתן או לתעד אירועי חברה וכנסים,

ועושה זאת באהבה רבה

תוך גיוס כל הידע והכישרון שלי בתחום.

צילום אירועי חברה

צילום אירועי חברה

כל חברה מקיימת מדי פעם אירוע של החברה. לאירוע כזה יש חשיבות רבה עבור אותה חברה, מכיוון שאירוע כזה מביא לגיבוש של העובדים, מספק להם יום של חוויה ותורם להידוק הקשר בין העובדים. לאירועי חברה תמיד רצוי להביא צלם מקצועי המנוסה בצילום אירועי חברה, כדי להנציח את היום בצורה מקצועית.

צילום אירועי חברה מקצועי

באירוע חברה, כל משתתף, בין אם הוא עובד, מנהל, או אורח אחר, רוצה להרגיש שהוא חלק מהיום המרגש הזה וחשוב לו שיהיה מתועד. כאן נכנס תפקידו של הצלם. צילום אירועי חברה דורש מקצועיות ותשומת לב של הצלם לכל מהלך האירוע ולמשתתפים שלו, כדי לתת כיסוי צילומי טוב לכל מהלך האירוע.

צילום אירועי חברה-מדוע צריך צלם מקצועי?

אירועי חברה, כנסים ואירועים עסקיים, שונים מאירוע משפחתי, כמו חתונה, למשל, בכך שאירוע משפחתי, מטרתו לרוב היא יצירת מזכרת איכותית ומרגשת עבור המשפחה.

צילום אירועי חברה, לעומת זאת, כולל בתוכו גם מטרות נוספות אשר בשבילם ישמש הצילום, כגון- פרסום באתר האינטרנט של החברה, פרסום בעיתונות, יחסי ציבור, הכנת מצגת, סרטון וכו'. לכן יש חשיבות שהצלם יהיה מקצועי ומנוסה בצילום אירועי חברה, כדי שיוכל לתת תוצרים איכותיים לכל המטרות הללו, אשר מישהו חובבן לא ידע לספק.

השלבים השונים באירועי חברה

אירועי חברה כוללים בדרך כלל שלבים שונים במהלך היום וצילום אירועי חברה מקצועי, צריך להיות מבוצע על ידי צלם שיידע לתעד אותם בצורה המיטבית. השלבים האופייניים הם-

קבלת פנים- שלב בו העובדים מגיעים וניתן לצלם הרבה רגעים ספונטניים ומרגשים בשלב זה.

אווירה כללית-  צילום אירועי חברה צריך לכלול גם צילומים של המקום עצמו, אלמנטים שונים הקשורים לחברה ו/או לחברת ההפקה של האירוע.

נאומים- במידה ויש נאומים, יש לתעד כל נואם בצורה איכותית ומכמה זוויות.

פעילות חווייתית- כמובן גם את השלב הזה יש לתעד בצורה טובה, אשר תמחיש את הכיף והחוויה של האירוע, תוך תיעוד המשתתפים השונים.

צילום אירועי חברה על ידי WEDDING ART

אירועי חברה, כפי שנאמר, משמשים למטרות רבות ומגוונות ולכן נדרש תיעוד של צלם מנוסה בצילום אירועי חברה, אשר יוכל לספק תוצרים איכותיים שיוכלו לשמש לכל מגוון המטרות השונות של החברה, שהוזכרו כאן.

ניסיוני הרב בצילום אירועים שונים, כולל חתונות למשל, אשר כוללות שלבים דומים מאוד למה שנדרש באירוע חברה וכמובן- גם אירועי חברה, כנסים ואירועים עסקיים, כמו גם העובדה שאני משתמש רק בציוד המקצועי ביותר, כולל ציודים נוספים לגיבוי מלא, ייתנו לכם את השקט והביטחון בקבלת תוצרים איכותיים ובאווירה טובה וחייכנית.

לפרטים נוספים והזמנות-

שגיא 050-7407632

 

מתוך אירוע שצולם ע"י צלמים מומלצים לחתונה

שריינו לכם מקום
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

אנא השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בגוגל